Fasády

Od unikátního návrhu koncepce a vysoce kvalitních materiálů po bezpečné dodání a profesionální montáž! S vámi - od nápadu k realizaci!

Fasády
Objednejte si nacenění
SVÉ FASÁDY
FirmaHematyt Fasády nabízí:
KAMENNÉ ZDĚNÉ FASÁDY
Podívejte se také na:
GALERIE REALIZACÍ

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH

Hematyt

fasády z přírodního kamene

Přírodní kámen je vzhledem k odolnosti a nadčasovosti jedním z nejstarších materiálů využívaných ke stavbě domů. V současnosti je využíván jako forma obkladu domovních fasád, přičemž zvyšuje jejich estetickou hodnotu a prestiž. Díky technologickému rozvoji lze použít různé systémy upevnění kamenných fasád.

ogrodzenie kamienne

FASÁDY

ZDĚNÉ

Nejstarším konstrukčním řešením jsou zděné kamenné fasády v nosných systémech, které lze vidět na nejstarších památkách. Nyní jsou zděné kamenné fasády realizovány systémem třívrstvých stěn.  Použití příslušných upevňovací prvků a opěrných konstrukcí umožňuje realizovat kamennou zděnou fasádu v systému provětrávané fasády s přítlačným lištami.

elewacje kamienne

FASÁDY

PROVĚTRÁVANÉ

Kamenné provětrávané fasády, to nejsou jen stěny zděné kamenem. V současné době je kámen ve formě desek velmi často využíván na fasádách moderních budov. Použití příslušných kotev nebo nosných podkonstrukcí, které jsou zamontovány do konstrukčních stěn budov, umožňuje dosáhnout moderního vzhledu při zachování parametrů provětrávané fasády

dom z kamienia polnego
INFORMACE
O naší firmě
"Na základě vašich nápadů a našich zkušeností dokážeme splnit veškerá očekávání klientů..."

Jsme firmou s celostátním působením. Provádíme zděné provětrávané kamenné fasády, kamenné fasády systémem suché montáže, kamenné oplocení, krby, kamenné stěny a jiné atypické objednávky.

Těšíme se na spolupráci!

NAŠE NABÍDKA

Kamenné

fasády zděné

Dosáhnout značné výjimečnosti a vysokého standardu budovy lze provedením kamenné fasády.  Různorodost kamene, jeho barevnost, tvar a způsob zdění umožňuje zhmotnit dokonce i mimořádně netypické a individuální projekty.

taras z kamienia

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Přírodní kámen,

z něhož tvoříme

K realizaci projektů využíváme nejkvalitnější kámen pocházející z Polska, Evropy, a vlastně z celého světa. Ke zdění kamenných fasád využíváme mimo jiné štípaný rustikální kámen, dolomit, vápenec, opuku, žulu, břidlici a rulu a v Polsku nejpopulárnější pískovec. Realizujeme objednávky podle individuálních potřeb klientů!

elewacje kamienne

VYBRANÉ / NEJNOVĚJŠÍ

Realizace
Níže prezentujeme přehled vybraných investic realizovaných firmou Hematyt Fasády.

Soustředíme se na vaše potřeby a přání! Díky našim produktům zpříjemňujeme prostor, v němž bydlíte, a mnohaleté zkušenosti nám umožňují nabídnout nejzajímavější a optimální řešení.

Těšíme se na spolupráci...

Ceníme si výjimečnosti a složitosti každého projektu. Těší nás, že můžeme zajistit zdroje potřebné pro každou etapu tvorby projektu. Bez ohledu na to, zda jste investorem, architektem, zahradním architektem - jsme zde, abychom pomohli při realizaci vašeho nápadu!